İstanbul'dayız

Üsküdar, İstanbul

Eposta Adresimiz

anadoluavukatofisi@gmail.com

Telefon Numaramız

0538 843 37 77

Anadolu Yakası Avukat Büroları

Anadolu Yakası Avukat Büroları

İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden kişilerin açacakları davalarda Anadolu Yakasında faaliyet gösteren en iyi avukatlarla çalışmaları tavsiye edilmektedir. Avukatın çalışacağı adliyenin yakın olması durumunda, avukatlık ücretleri de daha ekonomik olacaktır. Danışmanlık hizmeti almak isteyenler avukatları arayarak uyuşmazlık konuları ile ilgili bilgi alabilirler.

Anadolu Yakası Avukat Arıyorum

Anadolu yakası avukat arayanlar genelde en iyi ve en çok dava kazanan avukatlar ile çalışmak istemektedirler. Bu sebeple de genellikle Anadolu yakası avukat veya kartal adliyesi avukat yazarak internet üzerinden arama yapmaktadırlar. Avukat hizmeti almak isteyenler diledikleri avukatlık bürosu ile çalışabilirler.

Anadolu Yakası En İyi Avukat

Anadolu yakası en iyi avukat şeklinde bir aramanın çok doğru ve sağlıklı sonuç vermeyeceği kanısındayız. Hukukun birçok alanı bulunmaktadır. Bir avukatın alanında iyi olduğu ancak o alanda yapmış olduğu çalışmalardan ve kazandığı davalardan anlaşılabilecektir. Duruma göre; ceza alanında çalışmaları ve hizmetleri olan bir avukat iş davalarında da aynı kalitede hizmet veremeyebilir. Doğru hizmetin alınması ile daha nitelikle sonuçlar alınabilir.

İstanbul Maltepe Avukatları

            Maltepe ilçesinde bir adliye bulunmamaktadır. İstanbul Kadıköy avukatı, bu ilçede faaliyet gösteren avukatları temsil etmektedir. Burada faaliyet gösteren avukat sayısı oldukça fazladır. Bu bölgede ikamet eden kişiler genelde kendilerine yakın avukatlar ile çalışmak istemektedirler. Ancak avukatın yakın olması, verilecek hukuki hizmetin en iyi olduğu anlamına gelmemektedir.

İstanbul Üsküdar Avukatları

            Anadolu Avukat Ofisi, alanında uzman avukatları ile Üsküdar’da faaliyet göstermektedir. Üsküdar ile sınırlı kalmamakla birlikte, İstanbul’un çoğu ilçesinde müvekkillerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Hizmet almak isteyen kişiler gerek telefon üzerinden veya ofisimizi ziyaret ederek hukuki danışmanlık alabilirler.

İstanbul Kartal Avukatları

            İstanbul Anadolu Adliyesi, Kartal ilçesinde yer almaktadır. Burada bürosu olan avukatların işlerinin geneli bu adliyededir. Anadolu Avukat Ofisi olarak Kartal Adliyesi’nde etkin hizmet verilmektedir. Davasını avukatla takip etmek isteyenlere birden çok avukatla görüşülmesi ve alanında en yetkin avukatı tercih etmesi tavsiye edilmektedir.

Anadolu Yakası Avukat Ücretleri

            Avukat ücreti İstanbul Barosu’nun belirlemiş olduğu tarifeye göre belirlenmektedir. Tavsiye niteliğinde olan bu tarife ile avukatların bir davada alabileceği en az ücret Türk Lirası üzerinden belirlenmektedir. Bir örnek vermek gerekir ise; Ağır ceza avukatlığı için belirlenen asgari avukatlık ücreti 14400 Türk lirasıdır. Bu ücret avukatın alacağı işe göre; müvekkil ile karşılıklı olarak belirlenmektedir.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Bu yazıyı puanlayın

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Avatar
istanbul

Bir cevap yazın

Don`t copy text!