İstanbul'dayız

Üsküdar, İstanbul

Eposta Adresimiz

anadoluavukatofisi@gmail.com

Telefon Numaramız

0538 843 37 77

Anadolu Avukat Bürosu

Avukat Aytaç Kındır

Av. Aytaç KINDIR

Lise öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi'nde tamamlayarak akabinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında Hukuk Klinikleri biriminde gönüllü olarak hizmet vermiş ve hukuk pratiğini geliştirmiştir. Halen, Anadolu Üniversitesi'nin Yönetim Bilgi Sistemleri Bölümü'nde ikinci üniversite öğrenimine devam etmektedir. İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu Üyesidir. İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası sahibi olup İş Hukuku, İşçi/İşveren vekilliği ve Şirketler Hukuku alanında birçok seminer ve eğitime katılmış ve müvekkillerine hizmet vermektedir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Avukat Emrecan Genez

Av. Emrecan GENEZ

Lise öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi'nde tamamlayarak akabinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında Hukuk Klinikleri biriminde gönüllü olarak hizmet vermiş ve hukuk pratiğini geliştirmiştir. İcra Hukuku, Ceza hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Şirketler Hukuku alanında birçok seminer ve eğitime katılmış ve müvekkillerine hizmet vermektedir. Kentsel Dönüşüm Hukuku kapsamında yazıları olup Kentsel Dönüşüm Hukuku ve Davaları çerçevesinde müvekkilerine hizmet vermektedir. Ayrıca Ceza hukuku alanında uzlaştırma sertifikasına sahip olup ceza dosyalarında Uzlaştırmacı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Avukat Hakan Taşdemir

Av. Hakan TAŞTEMİR

Marmara Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Stajını müteakip İstanbul Barosu'na kayıtlı olarak avukatlık yapmaya başlamıştır. Kentsel Dönüşüm Hukuk ve Gayrimenkul Hukuku alanında faaliyet göstermektedir. Ayrıca Ceza hukuku alanında uzlaştırma sertifikasına sahip olup ceza dosyalarında Uzlaştırmacı olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

Av. İrem Temizkan

Özyeğin üniversitesinden Haziran 2019 da mezun oldum. 2017 Ağustos ve 2018 Ağustos ayında zorunlu yaz stajlarımı tamamladım. Okul içinde ceza hukuku, idare hukuku ve bilişim hukuku alanlarında yapılmış kurgusal davalarda görev aldım. Türkiye - Kktc karşılaştırmalı hukuk öğrenci seminerinde kolullu salıverilme hakkında sunum yaptım.Katılmış olduğum sertifika programları ; Ekonomi hukuku, Sağlık hukuku, Kamu hukukunda güncel sorunlar, Bilişim hukuku

Fatih ABDULHAKİMOĞULLARI - Hukuk Asistanı

Lise eğitimini Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıfta okumaktadır. Üniversite eğitimi esnasında Bilişim Hukuku alanında farklı üniversitelerin lisans ve lisansüstü seviyesinde derslerine misafir öğrenci olarak katılmış ve bu alanda birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Hukuk pratik bilgisini geliştirmek adına öğrenci olarak kısmi zamanlı olarak çalışmaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yurtiçi ve yurtdışında aktif görev almıştır. İngilizce bilmektedir.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Bu yazıyı puanlayın

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Don`t copy text!