İstanbul'dayız

Üsküdar, İstanbul

Eposta Adresimiz

anadoluavukatofisi@gmail.com

Telefon Numaramız

0538 843 37 77

İstanbul Hukuk Bürosunun Tercih Nedeni

İstanbul Hukuk Bürosunun Tercih Nedeni

Türkiye’de görülen hemen tüm davalar, hukuk bürolarınca ele alınıyor. Hukuk bürolarında, incelenen davalarda müvekkil hakları en iyi şekilde korunmaya çalışılıyor. İstanbul Hukuk Bürosu, aldığı hemen her açıdan davayla, müvekkil haklarını sonuna kadar savunmaktadır. Profesyonel avukatların sundukları hizmetle, en garanti sonuçlar alınması hedefleniyor. Bu açıdan düşünüldüğünde hedef sağlanmış oluyor. İstanbul Hukuk Bürosu, davalarını aldıkları her bir müvekkil için detaylı araştırmalar yaparak, kazanılması için gerekli ne varsa yapıyor. Her bir dava süreci için oldukça verimli çalışan büronun avukatları, hukuksal çerçevelerde hizmetlerini sağlamaktadırlar. Bu sebeple, kişiler hukuk bürosuna başvurdukları andan itibaren, davanın konusuna göre en kaliteli avukatlar ile birlikte çalışma şansına sahip olabiliyorlar.

  Hukuk Bürosu Davalara Hangi Açıdan Bakıyor?

  İstanbul Hukuk Bürosu, kendilerine başvuru yapan bütün müvekkillerine, henüz ilk aşamadan itibaren, gözlem gücü yüksek avukatlarla çalışma fırsatı sunuyor. Bunun nedeni ise büronun, müvekkil ve avukat iletişimin, davaya ne gibi olumlu katkılar sağlayacağının bilmesinden kaynaklanıyor. Özellikle ceza hukuku ve aile arasında anlaşmazlıklar gibi bütün alanlarda profesyonel bir bakış açısı sergilenerek, başarı hedefleniyor. İstanbul Hukuk Bürosu, müvekkil haklarını sıkıntıya düşürmemek için çözüme odaklı bir çalışma benimseniyor. İster davalı olan taraf olsun, ister davacı taraf olsun, müvekkillerin yaşayacağı bütün sorunlar, İstanbul Hukuk Bürosu avukatlarınca, uzman bir bakış açısıyla detaylı bir biçimde incelenmektedir.

  Hukuk Bürosunun Dava Başarısı

  İstanbul Hukuk Bürosunda yapılan bütün çalışmalar, profesyonel bir bakış açısıyla değerlendirildiği için alınan sonuçlar da oldukça başarılı oluyor. Bunun yanında şiddetli aile geçimsizliklerinin olduğu davalarda, mahkeme sürecinde iki taraf için de barışma zemini aranmaktadır. Ceza Hukuku alanındaki davalarda ise büro avukatlarının sergiledikleri tutumla, kişinin hak ve özgürlüklerinin kısıtlanması, minimum seviyelere indirilebiliyor. Bu süreç içerisinde tarafsız bir tutum sergilenerek, detaylı tüm incelemeler her açıdan yapılarak, değerlendiriliyor. Bu şekilde cezai davalarda sonuçların çok daha kısa sürelerde açıklanmasına zemin hazırlanabiliyor. Bu tür davalarda, başarı hedefleniyorsa, İstanbul Hukuk Bürosunda yer alan avukatlarla görüşmeler yapılması gerekiyor.

  Müvekkillerin İstanbul Hukuk Bürosunu Tercih Etmesi

  Hukuk bürosunun yaptığı profesyonel çalışmalar, davaları görülen müvekkillerde başarı endeksli oluyor. Bu sebeple, büro birçok kişi tarafından İstanbul’da ilk tercih sıralarına konuluyor. Bunda davaların en kısa sürede tamamlanması, davaların istenen şekilde sonuçlanması etkili oluyor. Hukuk bürosunda bulunan avukatlar, yürüttükleri çalışmaları en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek, gerekli sonuçlara ulaşabiliyorlar. Burada en önemli etken sadece büro avukatlarının sonuç kısmına bağlı yaptıkları çalışmalar değil, ilk aşamadan itibaren müvekkillerin sorunları dinlendiği için başarı yakalanıyor. Büronun avukatlarının alanlarında kaliteli olması, davaların seyrini değiştiriyor. Bunun yanında hangi dava üstlenmişse, ona yönelik gerekli tüm çalışmalar belli bir plan programla yapılıyor. Her dava sonucunda katlanarak artan bu başarılar, İstanbul Hukuk Bürosunun daha çok tercih edilmesinde etkili olabiliyor.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Bu yazıyı puanlayın

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Av. Aytaç Kındır
Av. Aytaç Kındır

Lise öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi'nde tamamlayarak akabinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında Hukuk Klinikleri biriminde gönüllü olarak hizmet vermiş ve hukuk pratiğini geliştirmiştir. Halen, Anadolu Üniversitesi'nin Yönetim Bilgi Sistemleri Bölümü'nde ikinci üniversite öğrenimine devam etmektedir. İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu Üyesidir. İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası sahibi olup İş Hukuku, İşçi/İşveren vekilliği ve Şirketler Hukuku alanında birçok seminer ve eğitime katılmış ve müvekkillerine hizmet vermektedir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Bir cevap yazın

Don`t copy text!