İstanbul'dayız

Üsküdar, İstanbul

Eposta Adresimiz

anadoluavukatofisi@gmail.com

Telefon Numaramız

0538 843 37 77

Pendik Boşanma Avukatı

Pendik Boşanma Avukatı

Pendik Boşanma Avukatı

Pendik Boşanma Avukatı

Pendik boşanma avukatı günümüzdeki en yaygın davalardan olan boşanma davalarında görev almaktadır. Çiftler arasındaki anlaşmazlıklardan dolayı ortaya çıkan boşanma davaları için hukuki anlamda hizmet vermektedir. Anadolu Yakası boşanma avukatı olarak müvekkilin dava süreci boyunca haklarını savunmaktadır. Özellikle mahkeme içerisinde çeşitli hakların elde edilmesi için mücadele vermektedir. Aile avukatı Pendik ilçesinde görev alarak boşanma süreçlerinde istenilen pay dağıtımı, nafaka ve hakların elde edilmesini sağlamaktadır.

Boşanma avukatına duyulan ihtiyaçlar olarak dava sürecinin en iyi şekilde yönetilmesine olanak vermektedir. Genel olarak hukuki anlamda boşanma avukatı tutmak zorunlu olmasa da avukat tutan kişiler oldukça avantajlı olmaktadır. Pendik boşanma avukatı ile birlikte istenilen dava sonuçları elde edilmektedir. Özellikle çekişmeli boşanma davalarında müvekkil için ilgili savunmaların gerçekleşmesi adına mutlaka boşanma avukatına başvurulmalıdır. Böylelikle boşanma davalarında herhangi bir hak kaybı yaşanmadan davanın sonuçlanması mümkün olacaktır.

En İyi Boşanma Avukatı Pendik

Anadolu Yakası boşanma avukatı müvekkili ile bir bağ kurarak oldukça etkili bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Bu noktada etkili iletişim sayesinde davanın sonucunu etkileyecek bütün unsurlar masaya yatırılmaktadır. Böylelikle boşanma davası süreci boyunca en iyi savunmalar gerçekleşmektedir. Pendik boşanma avukatı dava için gerekli olan bütün bilgilerin toplanması ve bu bilgilerin sunulması aşamalarında aktif rol almaktadır. Profesyonel bir boşanma avukatı olarak elde bulunan bilgilerin sade şekilde sunulmasının önüne geçerek oldukça etkili bir şekilde mahkemeye sunmaktadır. Böylece müvekkili için istenen dava sonucunun ortaya çıkmasına vesile olmaktadır.

Aile avukatı Pendik ilçesine verilen hizmetler içerisinde müvekkile her aşamada bilgilendirme yapmaktadır. Oldukça şeffaf bir şekilde yapılan bilgilendirmeler sonucunda müvekkiller hızlı ve net bilgilere ulaşmaktadır. Pendik boşanma avukatı tarafından yapılan hızlı bilgilendirmeler sayesinde müvekkiller gerektiği durumlarda dava sürecine direkt müdahale edebilmektedir. Alanında uzman bir boşanma avukatı olarak sürecin olumlu sonuçlarla noktalanması adına gereken bütün çalışmalar yapılmaktadır.

Boşanma Avukatı Anadolu Yakası

Günümüzde boşanma davası denildiğinde akla 2 çeşit dava gelmektedir. Anlaşmalı boşanma davası ve çekişmeli boşanma davası olarak ikiye ayrılan davalarda Pendik boşanma avukatı görev almaktadır. Müvekkillerin tercih ettiği boşanma avukatı ile birlikte dava süreci en iyi şekilde yönetilmektedir. Tek taraflı ya da karşılıklı olarak açılan davalarda boşanmanın gerçekleşmesinin yanı sıra hak dağılımlarının da adil şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Anadolu Yakası boşanma avukatı sayesinde boşanma davaları son derece kısa sürelerde sonuçlanmaktadır.

Aile avukatı Pendik ilçesinde verilen hizmetler olarak anlaşmalı boşanma davaları için taraflar arasında imzalanacak anlaşmanın hazırlanması söz konusu olmaktadır. Tek celsede boşanmayı sağlayan taraflar arası anlaşmalar ile birlikte dava süreci olabildiğince kısa sürede sona ermektedir. Bunun yanında çekişmeli boşanma davalarında ise Pendik boşanma avukatı çok daha aktif rol almaktadır. Nafaka, tazminat ve mal paylaşımı gibi önemli unsurların takibi ve savunmasını yapmaktadır. Müvekkilin hakkı olan unsurların mahkeme içerisinde savunmasını gerçekleştirmektedir.  Bunun yanında dava devam ederken taraflar arasında bir anlaşmaya varılmasını da sağlayabilmektedir. Böylece süreç çekişmeli boşanma davasında anlaşmalı boşanma davasına dönüşmektedir.

İstanbul Boşanma Avukatı Tavsiye

Pendik boşanma avukatı boşanma davasının nasıl açılacağını ve sürecin nasıl işleyeceğini bilmeyen kişiler için oldukça profesyonel hizmet vermektedir. Özellikle dava süreci içerisinde hangi hakları olduğunu bilmeyen müvekkilleri için bunları bildirerek gerekli savunmaları yapmaktadır. Tek taraflı ya da karşılıklı boşanma davalarının başlatılması için dilekçe vererek süreci başlatmaktadır.

Boşanma mahkemesi başlayan müvekkilleri için bu noktada sahip oldukları hakları sıralayarak buna uygun nasıl ilerlenmesi gerektiğini açıklamaktadır. Anadolu Yakası boşanma avukatı olarak gereken bütün bilgileri topladıktan sonra son derece etkili şekilde mahkemeye sunmaktadır. Bunun yanında müvekkiller tarafından oldukça merak edilen dava süresi için de olabildiğince etkili ve hızlı davranarak sürenin çok daha kısalmasına yardımcı olmaktadır. Acele etmeden etkili adımlarla birlikte dava sonucunun müvekkili adına olumlu şekilde gelmesini sağlamaktadır.

Aile Avukatı Pendik

Boşanma davaları belirli nedenler ile birlikte açılmaktadır. Günümüzde ise genel boşanma nedeni olarak şiddetli geçimsizlik şeklinde davalar açılarak süreç başlatılmaktadır. Ancak diğer özel nedenler de boşanmaya vesile olabilmektedir. Zina nedeniyle, hayata kast nedeniyle, onur kırıcı ve kötü davranış nedeniyle, suç işleme nedeniyle ve haysiyetsiz hayat sürme nedeniyle boşanma davası ortaya çıkmaktadır. Bunların haricinde terk nedeniyle ve akıl hastalığı nedeniyle de boşanma davası açılabilmektedir. boşanma avukatı ise bu nedenlerden herhangi biriyle açılmış olan davalarda ilgili savunmaları yapmaktadır. Özellikle bu boşanma nedenlerindeki delilleri toplayarak en etkili bir şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Böylelikle de müvekkillerinin lehine bir dava sonucu ile karşılaşılmaktadır. Anadolu Yakası boşanma avukatı olarak herhangi bir hak kaybı yaşanmadan davanın sonuçlanmasını vesile olmaktadır.

Pendik Boşanma Avukatı Ücreti

Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan boşanma davaları farklı masraflara sahip olmaktadır. Anlaşmalı ya da çekişmeli boşanma davalarında çeşitli masraflarla birlikte boşanma gerçekleşmektedir. Farklı harç ödemeleri ve dava masrafları hesaba katıldığında ortalama bir rakam ortaya çıkmaktadır.

boşanma avukatı ise çeşitli fiyat tarifeleri ile birlikte hizmet vermektedir. Ancak bu ücretler dava sürecine göre değişmektedir. Özellikle tek celsede sonuçlanamayan çekişmeli boşanma davalarında üstlerine düşen yük çok daha artmaktadır. Dolayısıyla daha fazla mesai harcamaları gerekmektedir. Böylelikle de Anadolu Yakası boşanma avukatı olarak alacakları ücret de farklılık gösterecektir. Genel olarak ise davanın süreci avukatlık ücretlerinde belirleyici kriter olmaktadır. Özellikle davanın ortaya çıkma nedeni ücretlerde değişikliğe yol açmaktadır. Pendik boşanma avukatı kapsamında nişan bozulması, aldatma ve daha birçok boşanma davası nedenleri için farklı ücret tarifeleri geçerli olmaktadır. Daha fazla bilgi almak için mutlaka irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Yazımızı Beğendiniz mi?

Bu yazıyı puanlayın

Ortalama puan / 5. Oy sayısı:

Av. Aytaç Kındır
Av. Aytaç Kındır

Lise öğrenimini Işıklar Askeri Lisesi'nde tamamlayarak akabinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Lisans eğitimi esnasında Hukuk Klinikleri biriminde gönüllü olarak hizmet vermiş ve hukuk pratiğini geliştirmiştir. Halen, Anadolu Üniversitesi'nin Yönetim Bilgi Sistemleri Bölümü'nde ikinci üniversite öğrenimine devam etmektedir. İstanbul Barosu Kişisel Verilerin Korunması Komisyonu Üyesidir. İşveren ve İşveren Vekili İçin İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sertifikası sahibi olup İş Hukuku, İşçi/İşveren vekilliği ve Şirketler Hukuku alanında birçok seminer ve eğitime katılmış ve müvekkillerine hizmet vermektedir. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Don`t copy text!